Kategorie

prodej 2 bytů, Teplice

17.03.2023 v 12:35

Inzerát číslo 1 897 155

Nabídka

Společnost Ažur tímto ráda nabízí ke koupi dva byty v osobním vlastnictví, které se nachází ve stejné budově, stejném podlaží (přízemí), ul. U Hadích lázní, Teplice. Byty 3+1 o celkové ploše 107 m2 a 3+1 o ploše 86 m2 se dají koupit zvlášť, nebo dohromady se slevou.

První byt: Vstupní chodba, 3 pokoje, kuchyň, koupelna, 2x WC.

Druhý byt: Vstupní chodba, 3 pokoje, kuchyň, koupelna s WC, WC zvlášť, komora.

Byty jsou ve velmi dobrém stavu, stejně jako vila, ve které se nachází.

Nejlepší lokalita lázeňského města Teplice, Šanov, lokalita s perfektní občanskou vybaveností (škola, školka, obchody, kavárny, restaurace + parkoviště i zastávka přímo před domem). Vytápění a ohřev vody pomoci plynových kotlů.

Rádi Vám pomůžeme s financováním, stěhováním, správou, rekonstrukci, či jakoukoliv jinou službou spojenou s koupi těchto bytů.

Bezbariérový přístup! Byty se hodí perfektně jak pro vlastní bydlení, tak pro velmi výnosný pronájem, se kterým Vám také rádi pomůžeme.

Cena oba byty dohromady: 7.400.000,- Kč, včetně provize a kompletního právního servisu.

Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím dodán, proto uvádíme třídu G.

Cena: 7 400 000 Kč

Upozornění: Při nakupování na internetu buďte obezřetní a dejte si pozor na podvodné inzeráty. Více se dočtete v rubrice Prevence a podvodné inzeráty.

QR kód Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.Reklama

Prodejce

Reklama

prodej 5kk, Teplice

prodej 5kk, Teplice: Na trhu je velmi poskromnu bytů, které svou velikosti splňují požadavky pro komfortní bydlení vícečlenné rodiny, společnost Ažur Vám…

  • 18.06.2022 v 07:15
  • Cena dohodou